Εκτύπωση

Πανελλήνιο πρωτάθλημα TAEKWONTO ITF ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ.

20 Φεβρουάριος 2017. Αναρτημένο Επικαιρότητα

Πανελλήνιο πρωτάθλημα TAEKWONTO ITF ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ.

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Κυριακής στο κλειστό στάδιο του Αλκαζάρ στη Λάρισα, το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων – νεανίδων 2017 Taekwon-Do I.T.F. Από τις μάχες που έγιναν, προέκυψαν και οι αθλητές για την Εθνική Ομάδα Taekwon-Do I.T.F. που θα ταξιδέψει τον Απρίλιο στο Λίβερπουλ της Αγγλίας και θα συμμετάσχει στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Taekwon-Do I.T.F. 2017. Το φίλαθλο κοινό της Λάρισας, είχε την ευκαιρία να παρακολουθήσει τις προσπάθειες 300 και πλέον αθλητών και αθλητριών, από 14 ως 18 ετών, σε μία άρτια διοργάνωση που έγινε και υπό την αιγίδα της περιφέρειας Λάρισας. Ταυτόχρονα,  97 εκπρόσωποι σωματείων από όλη την Ελλάδα, παραβρέθηκαν και στην καθιερωμένη κοπή της πίτας από την ομοσπονδία, λίγο πριν ολοκληρωθούν οι αγώνες. Τυχερό σωματείο στο οποίο έπεσε το φλουρί ήταν ο σύλλογος «Chonji» από τη Θεσσαλονίκη.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα των δύο ημερών και οι πρώτοι σύλλογοι σε συγκομιδή μεταλλίων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα της Λάρισας:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  2017  ΛΑΡΙΣΑ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

40κ

 

 

 

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ 

ΧΡΥΣΗ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

ΤΣΙΝΙΔΟΥ 

ΕΛΕΑΝΑ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΤΣΙΓΓΟΥ 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΡΕΠΑΝΑ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ"

 

     

40κ-46κ

 

 

 

ΚΟΥΤΜΟΥΡΙΔΟΥ

 ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΖΗ 

ΜΥΡΤΩ

Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΜΑΡΑΖΑΚΗ 

ΛΕΥΚΟΘΕΑ

Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

     

46κ-52κ

 

 

 

ΑΡΧΙΠΩΒΑ 

ΑΝΝΑ

Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ 

ΔΩΡΟΘΕΑ

Α.Σ. TAEKWON-DO ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΞΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ 

ΣΟΦΙΑ

Α.Γ.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ TKD Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΒΗΤΟΥ 

ΦΑΝΗ

Α.Σ. ΜΙΚΡΑΣ

 

     

52κ-58κ

 

 

 

ΤΟΛΟΓΛΟΥ 

ΕΛΕΝΗ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΑΙΓΙΔΟΥ 

ΙΩΑΝΝΑ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ

ΚΑΡΑΒΕΖΙΡΗ 

ΒΑΓΙΑ

Α.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ

 

     

58κ-64κ

 

 

 

ΤΣΙΟΥΜΑ 

ΦΩΤΕΙΝΗ

Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΛΚΙΤΣΑ 

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 

ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΣΕΛΕΚΟΓΛΟΥ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

     

64κ-70κ

 

 

 

ΟΜΑΡ 

ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΤΖΕΝΙΝ

Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS

ΔΗΜΑ 

ΕΥΔΟΚΙΑ

Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΣΕΒΑ 

ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Σ. TKD ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΛΑΓΟΥ 

ΕΛΠΙΔΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ

       
       

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  2017  ΛΑΡΙΣΑ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

+70κ

 

 

 

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ 

ΕΥΔΟΞΙΑ

Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΑΤΙΝΙΟΥ 

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗ 

ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ

ΜΑΡΑ 

ΑΣΕΜΙΝΑ

Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

       

4-1 CUP

 

 

 

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ 

ΔΗΜΗΤΡΑ

Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΛΕΡΟΥ

ΣΙΑΡΚΟΥ 

ΟΛΓΑ

Α.Κ. ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΣΕΓΚΟΥ 

ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Α.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ

 

     

1 DAN

 

 

 

ΑΙΓΙΔΟΥ 

ΙΩΑΝΝΑ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ 

ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΛΙΖΑ 

ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗ

Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΛΙΒΑ 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

 

     

2 DAN

 

 

 

ΚΑΛΚΙΤΣΑ 

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΜΑΡΟΥΛΗ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΤΣΙΟΥΜΑ 

ΦΩΤΕΙΝΗ

Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΝΑΚΗ 

ΦΑΝΗ

Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

 

     

3 DAN

 

 

 

ΜΑΡΑΖΑΚΗ 

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΓΟΥΣΙΔΟΥ 

ΜΑΡΙΑ

Α.Ο.Π.Σ. ΤΑΛΩΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΕΡΡΟΥ 

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Σ.ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΤΚD ΣΕΡΡΩΝ

ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ 

ΕΥΤΥΧΙΑ

Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ

 

 

 

 

ΤΕΣΤ ΕΝΑΕΡΙΑ   ΝΕΝΑΝΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ 

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΜΑΖΑΡΑΚΗ 

ΛΕΥΚΟΘΕΑ

Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΙΑΚΑΚΗ 

ΚΑΚΟΥΛΗ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2017  ΛΑΡΙΣΑ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

45κ

 

 

 

1ος

ΤΖΑΒΑΧΩΒ 

ΔΑΒΙΔ

Α.Ο. ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

2ος

ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ 

ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3ος

ΜΑΤΖΙΑΡΑΣ 

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ

3ος

ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

       

45κ-51κ

 

 

 

1ος

ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α.Ο. ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

2ος

ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΗΣ 

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

3ος

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ. ΖΕΑΣ

3ος

ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ 

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

51κ-57κ

 

 

 

1ος

ΓΑΡΡΑΣ 

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2ος

ΠΑΜΠΟΡΗΣ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

3ος

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3ος

ΜΟΡΤΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΤΑΥΡΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

 

 

 

 

57κ-63κ

 

 

 

1ος

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

2ος

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

Α.Σ. ΖΕΑΣ

3ος

ΓΚΟΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

3ος

ΗΛΙΑΚΗΣ 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

 

 

 

 

63κ-69κ

 

 

 

1ος

ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ 

ΠΑΥΛΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

2ος

ΚΑΜΤΣΟΓΛΟΥ 

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

3ος

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

3ος

ΕΞΩΜΕΡΙΤΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 

 

 

 

69κ-75κ

 

 

 

1ος

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2ος

ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS

3ος

ΤΟΛΙΟΣ 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3ος

ΔΟΒΑΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.

       
       

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2017  ΛΑΡΙΣΑ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

+75κ

 

 

 

1ος

ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗΣ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS

2ος

ΚΑΓΙΑΜΠΙΝΗΣ 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ

3ος

ΒΑΛΙΑΝΟΣ 

ΣΤΑΥΡΟΣ

Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ

3ος

ΖΩΙΤΑΚΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Γ.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ TKD Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

 

 

 

 

4-1 CUP

 

 

 

1ος

ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ

 ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2ος

ΠΑΜΠΟΛΛΑΣ

 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ

3ος

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ 

ΘΩΜΑΣ

Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ

3ος

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

 ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ

 

 

 

 

1 DAN

 

 

 

1ος

ΜΑΡΙΝΗΣ 

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

2ος

ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3ος

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ 

ΣΑΒΒΑΣ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3ος

ΜΟΙΡΑΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ

 

 

 

 

2 DAN

 

 

 

1ος

ΝΕΤΚΙΔΗΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ

2ος

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3ος

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Σ. ΖΕΑΣ

3ος

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

 

     

3 DAN

 

 

 

1ος

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

Α.Σ. ΖΕΑΣ

2ος

ΑΜΕΝΤΑΣ 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3ος

ΤΖΑΝΙΔΗΣ 

ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Σ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3ος

ΗΛΙΑΚΗΣ 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ

 

 

 

 

ΤΕΣΤ ΕΝΑΕΡΙΑ   ΕΦΗΒΩΝ

1ος

ΧΟΥΦΤΑΣ 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Σ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

2ος

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

3ος

ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ 

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΛΛΟΓΩΝ

1ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     3 4 3                                                          

2ΠΟΛΙΧΝΗΣ (Α.Σ.)                                                    3 3 2

3ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Α.Γ.Σ.)                                           2 1 2

3ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ (Α.Σ.Φ. Η)                                       2 1 2

 

ΛΕΖΑΝΤΑ: Στις φωτογραφίες, ο πρόεδρος της ομοσπονδίας κ. Αναστάσιος Βαλασιάδης, κόβει την πίτα του 2017 στο κλειστό της Λάρισας, έχοντας στα αριστερά του τον ταμία του διοικητικού συμβουλίου, κ. Μιχάλη Ζωγράφο και δεξιά του, τον ειδικό γραμματέα, κ. Παναγιώτη Φίτζιο.

 

 

 

FacebookTwitter

Η πιο γλυκιά σελίδα

SFbBox by afl odds

Στηρίξτε το athlisis

  • Currency:
  • Amount:

tip